Cviky Na Břicho Pro Ženy

Jake Jsou Nejlepší Cviky Na Břišní Svaly Pro Ženy?

Mnoho žen má velmi mylné představy co se týče cviků na břicho. Jak už jsem opakoval v mých dalších článcích, nejlepší způsob jak se můžete pochlubit s krásnými křivkami je:

 1. Zbavit se přebytečných tukových vrstev, ktere vám vaše ženské bříško zakrývají.
 2. Vytvářet stále aktivní svalovou hmotu, která spaluje tuk i když zrovna necvičíte.
 3. Mýt dostatečně silnou vůli a překonat sebe sama.

Takže první krok bylo zbavení se tukových vrstev. Toto se dá velmi dobře docílit dvěma způsoby, ktere ovšem musíte vykonávat. Jeden způsob je, že ať chcete nebo ne, musíte se zbavit špatných návyků stravy. Můžu vás ale potěšit, protože to není až tak těžké. Prosím, nezaměňujte tuto stravu s nějakou dietou. Tady si můžete přečíst základní principy správné výživy pokud budete chtít schodit pár kil tuků navíc a rychle.

Druhým způsobem je cvičení kardio a posilování. To proto, že tělo potřebuje energii na trénink a čím intensivnější cvičení budete vykonávat, tím více tuků bude vaše tělo spalovat. Pak si budete i moci dát nějaký ten pamlsek, ale zase to moc nepřehánějte…

Mezi taková základní cviky na břišní svaly jsou sklapovačky, plank, skracovačky, bicykl na zádech, rotace trupu nebo cviky s kolečkem na zemi. Ale žádný tento cvik vám neumožní zpozorovat jak vaše břišní svaly rostou, pokud je bude stále zakrývat taková ta vrstva tuku, mnohdy nehezky nazývána jako — pneumatika.

Teď bych vám, všem ženám představil jedno video z BodyRock.tv, na kterém Zuzana předvede kompletní trénink na břišní svaly. Uvidíte, že i žena může mít vidět krásné břišáky! Navíc uvidíte, že opravdu nepotřebujete žádné produkty nebo posilovací stroje na břicho. Zuzka má opravdu velmi pěkně vypracoanou postavu, s malým množstvím tuku, také proto můžete vidět její svaly.

Amazing Abs Workout

Tak doufám, že toto video bylo inspirací pro mnoho žen, které chtějí vědět jaké cviky na břicho jsou vhodné právě pro ženy. Pokud budete mít nějaké dotazy ohladně tohoto tématu, prosim napište pomocí formulaře:

 

2 Responses to “Cviky Na Břicho Pro Ženy”

 • Andrea:

  Dobrý den,

  velmi sympatické video,
  ráda bych se dopracovala také k takovéto vypracované figuře.
  Prosím poradíte mi?
  Kolikrát týdně mám cvičit toto cvičení na břicho, stačí jen ty 3 minuty nebo to mám zopakovat alespoň 4x po sobě?

  Děkuji za odpověď,
  s pozdravem Andrea :-)

  • Admin:

   Ahoj Andreo, to video neni uplne cele…cviky jsou sestrihane, takze tam neni videt presne jak dlouho a kolkrat se cviky delaji. Cely workout by mel byt na 15 minut… snazim se najit jeste nejake s kompletnim programem…

Zanechte vzkaz